TERMINLISTE 2016-2017 VESTFOLD SKYTTERSAMLAG
Oppdatert 28-04-2017 |
|
|
|
|
04.des |
Søndag |
OMBUDSMØTE |
FLYKAFE'EN |
07.des |
Mandag |
Veterantrening |
NØTTERØ |
27.des |
Lørdag |
NISSESTEVNE ASP, R, ER, JR |
SEM |
|
|
2017 |
|
07-8.jan |
Lørd/Sønd |
VINTERSAMLING SE KURSKATALOG |
HVARNESHALLEN |
12.jan |
Torsdag |
VETERANSTEVNE |
Nøtterø |
15.jan |
Søndag |
SAMLAGSTEVNET 15m |
Andebu |
19-21.Jan |
Tors/Lørd |
ÅPENT UNGDOMSSTEVNE 15M med finale lørdag |
SEM, ANDEBU |
31.jan-2.feb. |
Tirs/Tors |
Vestfoldcup 15m. |
Andebu |
28.-29.jan |
Lørd/Sønd |
VIKEN I. 15M |
NUMEDAL |
11.feb |
Lørd/Sønd |
FELTSAMLING UNGDOM SE KURSKATALOG |
SANDE |
13.feb |
Mandag |
VETERANSTEVNE |
Andebu |
14-16.Feb |
Tirs/Tors |
Vestfoldcup 15m. |
S&S |
05.mar |
Søndag |
SAMLAGSTEVNET FELT |
SEM |
06.mar |
Mandag |
VETERANSTEVNE |
Sem |
07-09.mars |
Tirs/Tors |
Vestfoldcup 15m. |
Nøtterø |
12.mar |
Søndag |
VIKEN 1 FELT |
Hallingdal |
18.mar |
Lørdag |
ØM MESTERSKAP GROV FELT |
Drammen Asker |
19.mar |
Søndag |
ØM MESTERSKAP FIN FELT |
Hedemark,Tangen |
21-23.mars |
Tirs/Tors |
Vestfoldcup 15m. |
Slagen |
06.apr |
Torsdag |
VETERANSTEVNE |
S&S |
24.apr |
Mandag |
1.VETERANSAMLING UTTAK |
Holmestrand |
02.mai |
Tirsdag |
1. INTERNSTEVNE |
Slagen |
09.mai |
Tirsdag |
2. INTERNSTEVNE |
Nøtterø |
10.mai |
Onsdag |
2.VETERANSAMLING UTTAK |
Larvik |
11-13.mai |
Tors/Lørd |
Skjærgårdsstevne |
Nøtterø |
14.mai |
Søndag |
SKYTINGENS DAG |
ALLE LAG Hele Landet |
22.mai |
Mandag |
3.VETERANSAMLING , UTTAK |
S&S |
24.mai |
Onsdag |
3. INTERNSTEVNE |
Larvik |
25-28.Mai |
Fred/Sønd |
NORGESCUP 1. |
ØSTLANDET Tingelstad/Ransfjord/SøndreLand |
30.mai |
Tirsdag |
4. INTERNSTEVNE |
Andebu |
03.-05.Juni |
Lørd/mand |
PINSELEIR SE KURSKATALOG |
Styrvoll |
06.jun |
Tirsdag |
ORGMED (200/300 m) |
Slagen |
10-11.juni |
Lørd/Sønd |
VIKEN 1 BANE |
Numedal |
12.jun |
Torsdag |
4.VETERANSAMLING , UTTAK |
Styrvoll |
13-18 Juni |
Tirs-Søn |
Åpne stevner Vestfold helga. |
Andebu,S&S,Sem, Holmestrand, Sande |
27.jun |
Tirsdag |
5.VETERANSAMLING |
Andebu |
27 jun-2.jul |
Tirs-Søn |
Lågendal cup |
Styrvoll-Kongsberg-Rollag-Jondalen-Sigdal |
25.-29. juli |
Tirs/Lørd |
NORGESCUP 2 |
VESTLANDET Hafslo/Aurlad/Sogndal |
27.Jul-4.Aug |
Lørd/Lørd |
LANDSSKYTTERSTEVNET 2017 |
Førde |
12.aug |
Lørdag |
6 KANT FINALE |
Numedal |
13.aug |
Sønd |
SAMLAGSSTEVNET |
Andebu |
19-20 aug. |
Lør-Søn |
UNGDOMSSTEVNET |
FLESBERG / ROLLAG & VEGGLI |
25-27 Aug |
Fred/Sønd |
NORGESCUP AVSLUTNING |
Midt-Norge Harran/Høylandet/Overhalla |
28.aug. |
Mandag |
Arne Hovs minnepokal (veteraner) |
Sem |
1-3 sept |
Fred/Sønd |
Nordisk Mesterskap |
Danmark |
10.sep |
Søndag |
Finale Østlandscup |
Asker |
09+12.Nov |
Tor+Søn |
ÅPNE 15M STEVNER |
NØTTERØ, SEM, ANDEBU |
13.nov. |
Mandag |
Veterantrening |
Nøtterø |
11.des. |
Mandag |
Veterantrening |
Styrvoll |
27.des |
Onsdag |
NISSESTEVNE ASP, R, ER, JR |
SEM |